Detoxikace organizmu příjemním způsobem

Pro - 02 2016 | By

Detoxikace organizmu

Detoxikace organizmu příjemním způsobem

Detoxikace organismu mi připomíná období, na které nevzpomínám ráda a tak se přítelkyně rozhodla, že mi ukáže příjemnější formu této očisty těla. Nechtěl jsem ani slyšet o trápení, Hana však nepovolila a soustavně mi říkala své. „Neboj, detoxikace organismu není nic strašného. Uvidíš, zvládneš to, ani se neohlídneš a bude to za tebou,“ opakovala a já jsem pomalu začínal mít dost této repliky a tak jsem svolil. „Ukaž mi tedy, jak se to dá absolvovat příjemným způsobem, abych se nemusel stěžovat,“ řekl jsem, doufajíc, že to vzdá.
Jenže moje přítelkyně byla z jiného těsta a tak nehrozilo, že uteče z boje, hlavně když to byla pro ni výzva, dokázat mi, že detoxikace organismu může být i zábava. Tak mi připravila na celé dny jídelníček, ve kterém se střídala zelenina se zeleninou, většinou účinkovala okurka s brokolicí, ale objevil se tam i špenát, klíčky. Ne že jsem tyto druhy zeleniny neměl rád, ale maso je maso, což mi však Hanka nebyla ochotna akceptovat. „Tak detoxikace organismu neprobíhá,“ tvářila se nepřípustně a mně bylo hned jasné, že jde do tuhého. Oznámila mi, že je třeba jíst množství zeleniny, hlavně syrové, pít hodně tekutin a nezaškodí i sportovat, ať se toxiny vyloučí z těla. „Z  tebe je jaký odborník! To abych si dával pozor, co a kdy jím, ne? “
„No to je samozřejmé, jinak detoxikace organismu nebude účinná. Ale rychle si zvykneš a po ní se budeš cítit jako znovuzrozený, jako bys byl nový člověk,“ nedala se Hanka ovlivnit.
A tak jsem tu detoxikaci organizmu absolvoval. Vždyť nepřijdu přece o přítelkyni, ne?

 

'